Proč PES?

Nikdo neohlídá vaše peníze lépe. Všechny systémy zvládají exekuční agendu, ale pouze v systému PES jsou peníze na prvním místě!

Pouze systém PES má přehled o veškerých finančních tocích. Po přijetí plateb automaticky rozdělí peníze mezi účastníky řízení a na váš povel je rozešle, včetně vracení přeplatků.

Garantujeme plně vybavený systém PES pro každého. Plná funkcionalita je přístupná všem úřadům, bez rozdílu velikosti.

Žádné další výdaje na licence – platíte jen za použití systému PES. Nejsou potřeba licence Microsoft Office, Microsoft Windows Server pro běh systému a ani licence Microsoft Terminal Services pro vzdálený přístup.

Uživatelské rozhraní systému PES je přívětivé, přehledné a intuitivní. Se systémem PES tak ušetříte na školeních uživatelů.

Možnost kompletního outsourcingu v plně vybaveném datovém centru. Přenechte starosti s během systému odborníkům (dostupnost 24/7/365, zálohování) a jediné, co potřebujete, je standardní webový prohlížeč.

Snižte náklady na pořizování a správu elektronických certifikátů uživatelů – systém plně podporuje elektronickou značku pro elektronické podepisování veškerých dokumentů úřadu. Pro prodloužení platnosti elektronických dokumentů je používáno kvalifikované časové razítko.

Minimalizujte vstupní investiční a provozní náklady. Uplatňujeme spravedlivou licenční politiku - platíte jen za počet zpracovaných spisů v systému PES bez ohledu na počet uživatelů a velikost exekutorského úřadu.

Využijte zkušeností týmu, který vyvíjí systém PES již od roku 2005.

zpátky nahoru

SoftEU s.r.o.
Divadelní 2728/3a, Plzeň

Tel.: +420 910 803 350
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web developer:
Agionet Plzeň